Корзина
Магазин мебели "Адепт мебель"

Матрасы Сончик

Компанія  ТОВ «Сончік»  заснована у 2006 році в м. Бердичеві, Житомирської області, як дочірнє підприємство литовської компанії ЗАТ «Trivilita-Interscalit», що знаходиться в м. Шяуляй. Компанія «Сончік» виробляє  матраци з ортопедичним та анатомічним ефектом, які дозволяють Вашому хребту приймати природне правильне положення і сприяють профілактиці захворювань опорно-рухового апарату. В асортименті компанії більше 30 моделей матраців, наматрацників, кушеток стандартного і нестандартного розміру, чохли для матраців, подушки з латексу.

     Іноземний досвід і технології добре прижилися в Україні. Це пояснює стрімке зростання компанії і чудові відгуки споживачів. За час своєї роботи компанія «Сончік» зайняла стійку позицію на українському ринку. Підприємство має величезний виробничий потенціал і пред'являє до своєї продукції вимоги високої якості.

     Не можна отримати здоровий сон, не маючи хорошого матраца, виготовлення якого неможливе без якісної сировини.   До складу матраців «Сончик» входять матеріали передових європейських компаній, які давно зарекомендували себе на світовому ринку.

 

ОСНОВНІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «СОНЧІК»:

 

O     Виробництво та продаж стандартних і нестандартних ортопедичних і анатомічних  матраців, наматрацників

O     Виробництво та продаж  кушеток

O     Виробництво та продаж ковдр, подушок, латексних подушок

O     Виробництво та продаж м'яких меблів

 

     Матраци «Сончік» - це перш за все міцний сон, комфорт, краса та здоров'я вашого організму. 

     Головна мета компанії «Сончік» - запропонувати покупцям продукцію високої якості, що задовольняє їх потребам, за найнижчими цінами.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2
Производитель
Контакты
 • Телефон:
  +380 (63) 993-12-11, Юрий
  +380 (96) 708-22-76, Юрий
  +380 (97) 673-33-47, Юрий2
 • Контактное лицо:
  Юрий
 • Адрес:
  м Демеевская "Изюмский рынок" ул.Изюмская 7 пав А 25, Киев, Украина
Карта